0

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa pozwala spłycić zmarszczki, nawodnić skórę, zredukować cellulit oraz rozstępy. Po jej zastosowaniu na dekolt, twarz, uda, pośladki lub brzuch skóra w tych miejscach staje się wyraźnie jędrniejsza, wygładzona, poprawia się jej ukrwienie, a co za tym idzie – także jej koloryt. Mezoterapia bezigłowa sprawdzi się również jako metoda modelująca owal twarzy (ujędrnia skórę i likwiduje zwisające policzki).

Metoda ta jest jedną z najefektywniejszych w usuwaniu tak zwanej bruzdy nosowo-wargowej. Pomaga również w usuwaniu plam i przebarwień, spłyca zmarszczki i może mieć efekt wyszczuplający – w przypadku miejsc, z których trudno jest pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w wyniku ćwiczeń, podczas mezoterapii bezigłowej podawane są w głębokie warstwy preparaty przyspieszające spalanie komórek tłuszczowych; są to na przykład kofeina i L-karnityna.

Mezoterapia bezigłowa stymuluje też mięśnie oraz poprawia pracę układu limfatycznego, co zapobiega tworzeniu obrzęków i jest pomocne w zmniejszaniu obrzęków już istniejących.

Mezoterapia bezigłowa może być również stosowana do stymulacji mieszków włosowych skóry głowy.

W celu osiągnięcia optymalnych efektów kosmetycznych lub leczniczych zabiegi mezoterapii bezigłowej należy powtarzać w serii od 5 do 10 razy.


Comments are closed.